Camping Lansbulten

Eksesweg 1
7121 LZ Aalten
Gelderland (Nederland)
Bezoek de website

Wifi prijzen:

Er zijn geen prijzen bekend

Rustige, gezellige familiecamping, gelegen in de Achterhoek, omgeven door veel natuurschoon met een uitgestrekt buitengebied in het coulissen landschap. Omringd door bossen, glooiende akkers en weilanden, waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen.  Gelegen aan de rand van het dorp Aalten 1,5Km en Bredevoort  3,5Km en op 10Km. afstand van Bocholt (Duitsland). Allen met gezellige kernen, diverse drink en eet-gelegenheden, musea, kerken, galeries, ateliers en veel boekenwinkels en stalletjes
De toeristische plaatsen (45) zijn zeer ruim (110m2) met bijna allemaal electra-water en rioolaansluiting op de plaats. Enkele plaatsen zijn direct gelegen aan de Keizersbeek waarin u kunt vissen vanaf uw kampeerplaats. Honden zijn toegestaan mits aangelijnd.
Voor de verhuur zijn er 2 nieuwe stacaravans  aangekocht en ingericht voor 4 personen met buiten een overdekt zitje, zodat u 's avonds nog lang kunt na genieten van de dag.Tevens staat er een  trekkershut voor de verhuur volledig ingericht voor 4 personen.   (linnengoed dient u zelf mee te nemen)en 2 Noorse Blokhutten voor 4 personen.
Verwarmd buitenbad en peuterbadje, diverse speeltuintjes, trapveld met doelen, 2 trampolines een springkussen, tafeltennistafel en een voetbalspel. In het hoogseizoen worden er diverse kinderaktiviteiten georganiseerd, zoals huifkartochten, schminken, broodjes/pannenkoeken bakken, knutselochtenden, cupcakes versieren en nog veel meer. In het hoogseizoen zijn er tevens iedere dag verse Duitse broodjes te bestellen. Eetcafe/cafetaria  "Karpermeer" ligt net buiten de camping op 50 m. loopafstand. Met kortingsbonnen voor een snelle hap of een lekker kopje koffie op het mooie terras aan het water.
Draadloos internet heeft een goed bereik en is mogelijk tegen een kleine vergoeding.
Er zijn 145 vaste jaarplaatsen met nog enkele lege plekken. Buiten de camping zijn 4 camperplaatsen met een Camperzuil waar u kunt overnachten voor €10,-- incl. elektra.

Bekijk prijzen en beschikbaarheid


Faciliteiten Camping Lansbulten

Afwasruimte

Bosrijke omgeving

Buitenzwembad

Buitenzwembad verwarmd

Caravanverhuur

Eigen parkeerplaats

Elektra aansluiting

Huisdieren toegestaan

Internetpoint

Kinderboerderij

Motor vriendelijk

Recreatieteam

Riool aansluiting

Rioolaanluiting bij staanplaats

Sanitair voorzieningen

Speeltuin

Sportveld

Stortplaats chemisch toilet

Verse broodjes

Wasserette

Water aansluiting

Wateraansluiting bij staanplaats


Beoordelingen Camping Lansbulten

Er zijn (nog) geen beoordelingen geplaatst over Camping Lansbulten.



Er zijn nog geen beoordelingen gegeven.

Dagje weg in Gelderland

Nationaal Onderduikmuseum
Afstand 1.66 km
Lees meer over Nationaal Onderduikmuseum
Stichting Villa Mondriaan
Afstand 9.47 km
Lees meer over Stichting Villa Mondriaan
Openluchtmuseum Erve Kots
Afstand 10.47 km
Lees meer over Openluchtmuseum Erve Kots
de zwarte cross
Afstand 11.89 km
Lees meer over de zwarte cross
Stadsmuseum Groenlo
Afstand 12.68 km
Lees meer over Stadsmuseum Groenlo
Nederlands IJzermuseum, Stg
Afstand 15.61 km
Lees meer over Nederlands IJzermuseum, Stg
Museum Smedekinck
Afstand 18.92 km
Lees meer over Museum Smedekinck
Historisch Museum De Scheper
Afstand 19.66 km
Lees meer over Historisch Museum De Scheper